Bugun Jizzaxdagi Sambram universitetida magistratura va biznes boshqaruvi magistri bitiruvchilariga diplomlarni topshirish marosimi bo'lib o'tdi.
12-Aprel, 2025-yil
Mehmonlar kim qildi marosimi shunday qilib, hissiy: ▫️ Asoschisi Universiteti Doktor Nagaraj ▫️ Asoschisi Universiteti Saliev Ergash Alibekovich ▫️ Rektori Jumanazar Husanov ▫️ Vitse-Rectors, professor, bitiruvchilari va ularning qarindoshlari 🎓 Davomida marosimi, bitiruvchilari edi rasman taqdim etildi uchun darajasini ustalari bildirdi ularning eng yaxshi tilaklar va tiladi uni buyuk g'alabalari, ularning kelajakda akademik va professional yo'llari. 📚 Ushbu tadbir bitiruvchilar hayotidagi eng unutilmas kunlardan biriga aylandi.

Сегодня в Самбрамском университете в Джизаке состоялась церемония вручения дипломов выпускникам программ магистратуры в области естественных наук и магистратуры в области делового администрирования.
12 апреля 2025 г.
Гости, сделавшие церемонию такой трогательной: ▫️ Основатель университета д-р Нагарадж ▫️ Основатель университета Салиев Эргаш Алибекович ▫️ Ректор Джуманазар Гусанов ▫️ Проректоры, профессора, выпускники и их родственники 🎓 Во время церемонии выпускникам были официально вручены дипломы, преподаватели выразили свои наилучшие пожелания и пожелали им больших успехов на будущей академической и профессиональной карьере. 📚 Это событие стало одним из самых незабываемых дней в жизни выпускников.