Hurmatli Vatan himoyachilari! Yurtimizning mard va jasur oʻgʻlonlari!
Jizzax Sambhram universiteti Siz azizlarni O‘zbekiston Respublikasi Qurolli Kuchlari tashkil topganligining 33 yilligi hamda 14-yanvar "Vatan himoyachilari kuni" munosabati bilan samimiy qutlaydi!
Siz borki, hayot yoʻlimiz charogʻon, tinch osmon ostida baxtli bolalar kulgusi jarang sochadi.
Yurtboshimiz ta’biri bilan aytganda, biz sizlar kabi botir va dovyurak ona yurt farzandlari – Vatanimizning haqiqiy posbonlari bilan haqli ravishda faxrlanamiz.
Barchangizga mustahkam sog‘liq, oilaviy baxt va saodat, sharafli va mas’uliyatli faoliyatingizda ulkan zafarlar yor boʻlsin. Yurtimiz taraqqiyoti va tinchligi yo‘lida amalga oshirayotgan zaxmatli mehnatingiz yo‘lida hamisha sobit qadam bo‘ling!

Дорогие защитники Родины! Отважные и мужественные сыны нашей страны!
Университет «Джиззах Самбхрам» искренне поздравляет Вас с 33-й годовщиной образования Вооруженных Сил Республики Узбекистан и 14 января, «Днем защитников Отечества»!
С Вами наш жизненный путь ярок, и под мирным небом разносится смех счастливых детей.
Как сказал наш Глава государства, мы по праву гордимся такими храбрыми и мужественными детьми Отечества, как Вы – истинные хранители нашей Родины.
Пусть вас всех благословят крепким здоровьем, семейным счастьем и процветанием, а также великими победами в вашей честной и ответственной деятельности. Пусть вы всегда будете непоколебимы в своем труде на благо развития и мира нашей страны!